قوانین استفاده از سیستم صرافی آنلاین اکسچنجراپ

قوانین، شرایط و حریم خصوصی استفاده از سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال

" قوانین، شرایط و حریم خصوصی استفاده از سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال "

 1. کپی رایت اکسچنجر اپ در پایین صفحات سایت، بلاگ نمایش داده می شود.

 2. نرم افزار روی سرور مجازی یا اختصاصی از سرویس دهنده هایی به غیر از اکسچنجراپ نصب خواهد شد.

 3. نرم افزار به هیچ عنوان روی سرویس های میزبانی اشتراکی نصب نخواهد شد و اگر خریداراقدام به تغییر سرور مجازی یا اختصاصی خود به هاست اشتراکی نماید مطابق با قرارداد عمل خواهد شد.
 4. نرم افزاربه صورت کد شده هست و نرم افزار سورس باز نمیباشد.
 5. خریداربه هیچ عنوان حق انتشار سورس های برنامه به صورت کلی یا جزئی را به شخص ثالت و غیره ندارد.
 6. پشتیبانی سال اول رایگان است و تعرفه پشتیبانی سال‌های بعد معادل 25 درصد کل مبلغ قرارداد و با توجه به نرخ تورم سالیانه می‌باشد.

 7. هزینه نصب مجدد برابر با 20٪ از هزینه روز نرم افزار است.

 8. اپدیت سیستم فقط شامل رفع باگ ها و اپدیت نرم افزاری سیستم است و تغییرات اختصاصی روی نرم افزاربا هزینه جدا و با تایید تیم فنی انجام خواهد شد. زمان انجام بسته به نوع تغییروهمچنین زمان آزاد تیم متغیر خواهد بود.

 9. با توجه به تغییر قوانین دولتی، اکسچنجراپ هرگونه مسئولیتی در قبال ارزهای استفاده شده در سایت و کیف پول ها را اعم از رسمی و غیر رسمی از خود سلب می کند و تمامی مسئولیتهای قانونی محتویات وبسایت و ارزهای دیجیتال استفاده شده بر عهده مدیر سایت و کارفرما است.

 10. اکسچنجراپ هرگونه مسئولیتی در قبال درگاههای بانکی استفاده شده در سایت، اختلال در سیستم بانکی، و یا اخلال در وب سرویسهای مربوطه، برگشت وجه و یا سواستفاده از درگاه بانکی و ضرر و زیان را از خود سلب میکند.
 11. اکسچنجراپ فقط طراح و برنامه نویس بوده و موارد امنیتی ابتدایی را رعایت مینماید، ولی در صورت هك شدن نرم افزار،با ذکر این نکته که امنیت هیچگاه 100 درصد نبوده،اکسچنجراپ هرگونه مسئولیت را از خود سلب می نماید و مسئولیت امنیت سایت بر عهده مدیرسایت و کارفرما می باشد.
 12. از آنجایی که سایت بر روی سرور مشتری نصب میشود بکاپگیری (تهیه نسخه پشتیبان) برعهده کارفرما میباشد همچنین پیمانکار هرگونه مسئولیت در قبال هك شدن،سوءاستفاده، کندی، قطعی، خرابی، از دست رفتن اطلاعات و هرگونه نقص در سرور میزبانی را از خود سلب نموده و کارفرما میبایست موضوعات مربوط به سرور را از طریق شرکت سرویس دهنده سرور خود پیگیری نماید.
 13. تنها راه پشتیبانی و خرید و فروش و صدور فاکتور ما سیستم پشتیبانی آنلاین توسان به ادرس (my.toosan.net) است.

 14. بروزرسانی های رایگان فقط برای کسانی که پشتیبانی فعال دارند و طبق پروتکل ارسال تیکت به همراه رمز و اجازه نامه انجام می شود.
 15. بروزرسانی های ضروری و فوری با توجه به حساسیت موضوع، ممکن است بدون هماهنگی انجام شود.
 16. چنانچه اطلاعات سایت و وب سرویس ها توسط مدیر سایت به شخص دیگری داده شود اکسچنجراپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت قبول نمی کند.

 17. با توجه به اینکه نرم افزار بر روی سرور مشتری نصب میشود و امکانات و نسخه نمایشی در سایت قابل مشاهده کامل است لذا امکان عودت وجه بعد از پرداخت و نصب به هیچ عنوان وجود ندارد.

 18. اکسچنجراپ در هر زمان می تواند در متن این قوانین تغییرات لازم را اعمال نماید ، این وظیفه خریدار است تا با بررسی این صفحه از قوانین جدید مطلع شود.هرگونه تغییرات قوانین از طریق ایمیل به مشتری ابلاغ میشود.

 19. کارفرما متعهد میگرد تمامی قوانین استفاده از سیستم را که در وب سایت exchangerapp.com درج دشه است را مطاالعه نموده و قبول دارد و همچنین ثبت نام در پرتال مشتریان به نشانی my.toosan.net به منزله قبول این قوانین می باشد.
 20. خرید و واریز هزینه برای استفاده از سیستم ما به منزله قبول تمامی موارد فوق است و کاربر پس از خرید نمی تواند مدعی عدم اطلاع از شرایط شده و درخواست عودت وجه داشته باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید