قوانین استفاده از سیستم ما

 1. کپی رایت اکسچنجر اپ در پایین تمامی صفحات سایت، بلاگ و مدیریت نمایش داده می شود.

 2. از آنجا که امنیت سیستم طراحی شده بسیار بالا می باشد.برای حفظ امنیت سیستم و دیگر مشتریان به هیچ عنوان اطلاعات سرور هاست و سورس به مشتریان داده نمیشود

 3. پشتیبانی سایت فقط در جهت رفع مشکلات سایت می باشد و در صورتی که مشتری نیاز به افزایش امکانات داشته باشد با دریافت هزینه انجام میشود

 4. هزینه نصب مجدد برابر با 20٪ از هزینه روز نرم افزار است.

 5. اپدیت سیستم فقط شامل رفع باگ ها و اپدیت نرم افزاری سیستم و سرور است و تغییرات اختصاصی بر روی سیستم با هزینه جدا و با تایید تیم فنی انجام خواهد شد. زمان انجام بسته به نوع تغییر و همچنین زمان آزاد تیم متغیر خواهد بود.
  در نظر داشته باشید که 100% هزینه تغییرات قبل از کار دریافت می شود.

 6. با توجه به تغییر قوانین دولتی، اکسچنجر اپ هرگونه مسئولیتی در قبال ارزهای استفاده شده در سایت و کیف پول ها را اعم از رسمی و غیر رسمی از خود سلب می کند.

 7. اکسچنجراپ هرگونه مسئولیتی در قبال ارز های استفاده شده در سایت،سود یا زیان،سو استفاده یا هک شدن را از خود سلب میکند

 8. تنها راه پشتیبانی و خرید و فروش و صدور فاکتور ما سیستم پشتیبانی آنلاین اسراروب(my.asrarweb.net) است ، شماره تماس تنها به منظور سوالات قبل از خرید است.

 9. چنانچه اطلاعات سایت و وب سرویس ها توسط مدیر سایت به شخص دیگری داده شود اکسچنجر اپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت قبول نمی کند.

 10. با توجه به اینکه امکانات و نسخه نمایشی در سایت قابل مشاهده کامل است لذا امکان عودت وجه بعد از پرداخت و نصب به هیچ عنوان وجود ندارد.

 11. در صورتی که پرداخت شما در چند نوبت انجام می شود (خرید اقساطی) حتما در زمان معین سررسید ها پرداخت خود را انجام دهید. در غیر این صورت سرویس شما قطع خواهد شد.
  در صورتی که تا 2 ماه بعد از سررسید قسط مبلغی از سوی شما پرداخت نشد به منزله انصراف شما از خرید است و تمامی پرداخت های قبلی شما از سیستم حذف و اکانت شما معلق خواهد شد.

 12. اکسچنجر در هر زمان می تواند در متن این قوانین تغییرات لازم را اعمال نماید ، این وظیفه خریدار است تا با بررسی این صفحه از قوانین جدید مطلع شود.

 13. خرید و واریز هزینه برای استفاده از سیستم ما به منزله قبول تمامی موارد فوق است و کاربر پس از خرید نمی تواند مدعی عدم اطلاع از شرایط شده و درخواست عودت وجه داشته باشد.