همه چیز در مورد سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال

سوالاتی که ممکن است قبل از خرید سیستم صرافی آنلاین بپرسید :

سوالات متداول سیستم خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال

اکسچنجراپ نخستین سیستم صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال در کشور... قدرتمند درآمد کسب کنید

این سیستم سازوکار پیشرفته و در عین حال ساده و کاربرپسند را دارد به نحوی که کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت اقدام به خرید و فروش ارز به صورت کاملا اتوماتیک می نماید.

کلیه ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی شامل بیت کوین، اتریوم، تتر، و یا دلار پرفکت مانی، دلار وب مانی، ووچر و قابلیت اضافه کردن بی نهایت ارز دیگر در پنل مدیریت سایت

ارزهای دیجیتالی که سازندگان آن و یا منابع آنان اجازه این کار را بوسیله API به ما داده باشند، در حال حاضر بیت کوین، پرفکت مانی، وبمانی، ووچر پرفکت، دوج کوین، لایت کوین

هزینه نسخه 2 سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال یا صرافی آنلاین 15 میلیون تومان است که با افزودن امکانات درخواستی ممکن است بیشتر هم شود (به صفحه تعرفه مراجعه نمایید)

بله نرم افزار خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنجراپ به صورت کاملا متن باز یا اوپن سورس ارائه می شود و فقط بخش های مربوط به لایسنس کدگذاری می شود

اکسچنجراپ به هیچ عنوان، هیچ دسترسی پس از نصب و تحویل نرم افزار نخواهد داشت و تنها در مواقع لزوم و به درخواست مشتری و با اجازه نامه کتبی مشتری، طی 3 مرحله انجام می پذیرد : 1. تغییر تمامی رمزها و کلیدهای اتصال مانند APIKEY و صفر کردن موقتی موجودی 2.دریافت فقط نام کاربری و رمز عبور هاست یا سایت در صورت لزوم 3. انجام پشتیبانی و پس از آن تغییر مجدد رمزها و بازگرداندن کلیدهای اتصال توسط خود مشتری.

نرم افزار خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنجراپ از سازوکارهای پیشرفته جهت شناسایی و احراز هویت کاربران، بهره می برد.یکی از بهترین مواردی که هکرها می توانند پول دزدی یا کارت سرقتی خود را نقد کنند خرید ارز دیجیتال است، در این سیستم کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت توسط مدیر سایت، اقدام به ثبت کارت بانکی خود می نماید سپس مشخصات کارت با مشخصات کاربر مطابقت داده شده و پس از تایید، کاربر فقط می تواند با آن کارت تایید شده خرید نماید.

بله - پشتیبانی اکسچنجراپ دارای 3 بسته می باشد، بسته اول پشتیبانی نرم افزار خرید و فروش ارز دیجیتال کاملا رایگان بوده اما بسته های ویژه و همراه بدلیل نوع و قابلیتی که در ارائه خدمات دارند دارای هزینه ماهیانه می باشد که در پنل کاربری قابل رویت است.

خیر - یکی از پیش نیازهای خرید سیستم تبادل ارز دیجیتال، تهیه سرور مجازی و یا اختصاصی از سرویس دهنده هایی به غیر از اکسچنجراپ می باشد، در ضمن به هیچ عنوان هاست اشتراکی قابل قبول نیست و در صورت مشاهده مطابق با قرارداد (حفظ حقوق مادی و معنوی) برخورد خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید