همه چیز در مورد سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال

سوالاتی که ممکن است قبل از خرید سیستم صرافی آنلاین بپرسید :

سوالات متداول سیستم خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال

اکسچنجراپ نخستین سیستم صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال در کشور... قدرتمند درآمد کسب کنید

این سیستم سازوکار پیشرفته و در عین حال ساده و کاربرپسند را دارد به نحوی که کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت اقدام به خرید و فروش ارز به صورت کاملا اتوماتیک می نماید.

نرم افزار اکسچنجراپ از ارز های زیر پشتیبانی میکند :

ارز های اتوماتیک :
Bitcoin - Webmoney - Perfect Money - Perfect Money Voucher - Litecoin - Dogecoin - Evoucher

کلیه ارز های سایت بایننس به صورت اتوماتیک ( Binance Automatic Trade) :
کلیه ارز های سایت بایننس نظیر بیت کوین ، لایت کوین ، تتر ، اتریوم ، دوج کوین و تمامی ارز های موجودی در بازار بایننس

ارز های دستی :
شما میتوانید بی نهایت ارز دستی با نام های دلخواه برای خرید و فروش در سیستم ایجاد کنید مثل Bitcoin , Paypal و ...
نکته : امکان اینکه قیمت دلاری ارز های دستی مثل بیت کوین به صورت اتوماتیک گرفته شود وجود دارد

ارزهای دیجیتالی که سازندگان آن و یا منابع آنان اجازه این کار را بوسیله API به ما داده باشند
مثل : Bitcoin - Webmoney - Perfect Money - Perfect Money Voucher - Litecoin - Dogecoin - Evoucher و All Binance Coin

هزینه نسخه 2 سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال یا صرافی آنلاین 15 میلیون تومان است که با افزودن امکانات درخواستی ممکن است بیشتر هم شود (به صفحه تعرفه مراجعه نمایید)

بر اساس ماده ۱ ‌قانون حمایت از حقوق پدید‌آورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای، حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره‌برداری مادی و معنوی از نرم‌افزار رایانه‌ای متعلق به پدید‌آورنده آن است. نحوه تدوین و ارائه داده‌ها در‌محیط قابل پردازش رایانه‌ای نیز مشمول احکام نرم‌افزار خواهد بود. مدت اعتبار حقوق مادی ۳۰ سال از تاریخ پدید آوردن نرم‌افزار و مدت اعتبار حقوق‌ معنوی نامحدود است. پس با توجه به ماده فوق، اصل آن است که هر کس نرم‌افزاری را تولید نماید مالک آن بوده و تمامی حقوق مادی و معنوی مرتبط با آن، علامت و نشان ویژه معرف نرم‌افزار، همه و همه متعلق به پدید‌آورنده خواهد بود. با توجه به وضعیت قانون کپی رایت در کشور ما، که خود بدان واقف هستید، بهترین تصمیم قطعا کدگذاری و ارائه لایسنس برای نرم افزار می باشد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید :

توضیحات

اکسچنجراپ به هیچ عنوان، هیچ دسترسی پس از نصب و تحویل نرم افزار نخواهد داشت و تنها در مواقع لزوم و به درخواست مشتری و با اجازه نامه کتبی مشتری، طی 3 مرحله انجام می پذیرد : 1. تغییر تمامی رمزها و کلیدهای اتصال مانند APIKEY و صفر کردن موقتی موجودی 2.دریافت فقط نام کاربری و رمز عبور هاست یا سایت در صورت لزوم 3. انجام پشتیبانی و پس از آن تغییر مجدد رمزها و بازگرداندن کلیدهای اتصال توسط خود مشتری.

نرم افزار خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنجراپ از سازوکارهای پیشرفته جهت شناسایی و احراز هویت کاربران، بهره می برد.یکی از بهترین مواردی که هکرها می توانند پول دزدی یا کارت سرقتی خود را نقد کنند خرید ارز دیجیتال است، در این سیستم کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت توسط مدیر سایت، اقدام به ثبت کارت بانکی خود می نماید سپس مشخصات کارت با مشخصات کاربر مطابقت داده شده و پس از تایید، کاربر فقط می تواند با آن کارت تایید شده خرید نماید.

با توجه به ماهیت سیستم، پشتیبانی وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنجراپ به صورت 24 ساعته بوده و برای سال اول پس از عقد قرارداد به صورت کاملا رایگان می باشد و برای سال های آتی 20 درصد مبلغ قرارداد و با تفاهم یکدیگر

خیر - یکی از پیش نیازهای خرید سیستم تبادل ارز دیجیتال، تهیه سرور مجازی و یا اختصاصی از سرویس دهنده هایی به غیر از اکسچنجراپ می باشد، در ضمن به هیچ عنوان هاست اشتراکی قابل قبول نیست و در صورت مشاهده مطابق با قرارداد (حفظ حقوق مادی و معنوی) برخورد خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید