آمار و گزارش در صرافی آنلاین ارز دیجیتال

در طراحی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال و در سامانه صرافی ها آمار و گزارشات بسیار حائز اهمیت است، اکسچنجراپ با گزارشات بصری و نموداری این امر را تسهیل نموده است.

" در طراحی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال و در سامانه صرافی ها آمار و گزارشات بسیار حائز اهمیت است، اکسچنجراپ با گزارشات بصری و نموداری این امر را تسهیل نموده است. "

قابلیت ارائه گزارش و آمار هم در پنل کاربران و هم در پنل ادمین یکی از امکانات اکسچنجراپ در صرافی آنلاین بوده که به همراه نسخه پایه وجود دارد.

گزارش خرید و فروش رمزارزها

در این قسمت بر اساس بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه می توانید تعداد و مبلغ خرید و فروش ارزهای دیجیتال را مشاهده بفرمایید که هم به صورت جدولی و هم به صورت نموداری گزارشی دقیق و جامع ارائه می دهد.

این قابلیت هم در پنل ادمین و هم در پنل کاربر وجود دارد با این تفاوت که ادمین یا مدیریت صرافی می توانید آمار و گزارش خرید و فروش ارزهای دیجیتال همه کاربران را مشاهده کند ولی کاربر فقط گزارشات مربوط به خودش را می تواند مشاهده کند.

 

گزارش در صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

 

مقایسه میزان خرید و فروش رمزارزها

کاربر و مدیر صرافی آنلاین می توانند آمار ارزهای دیجیتال خریداری شده و یا بفروش رسانده را به تفکیک هر ارز را به صورت مقایسه ای نیز مشاهده و استفاده نمایند.

آمار خرید و فروش ارزهای دیجیتال به تفکیک هر رمزارز

کاربران و مدیران صرافی می توانند حتی ریزتر شده و گزارشات دقیق تری به تفکیک هر رمزارز مشاهده نمایند. با انتخاب رمزارز گزارشات مربوط به خرید و فروش آن در صرافی آنلاین نمایش داده می شود.

مدیریت صرافی نیز با انتخاب این گزینه خرید و فروش همه کاربران را در این رمزارز مشاهده می کند. به طور مثال اگر مدیریت صرافی بخواهد آمار دیروز خرید و فروش های بیت کوین را بررسی کند با انتخاب ارز بیت کوین یا BTC می تواند براحتی گزارشات مربوط به هم خرید و هم فروش را مشاهده کند.

گزارش آمار سود

این بخش به مدیریت صرافی کمک می کند تا براساس میزان خرید و فروش کریپتوکارنسی سود روزانه، هفتگی یا ماهانه خود را محاسبه نموده و طی گزارشی جامع و به تفکیک کریپتوکارنسی ارائه دهد.

 

 

صرافی ارز دیجیتال خود را راه اندازی کنید

 

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید