سفارش طراحی وبسایت صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال

اگر قصد سفارش وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال یا صرافی را دارید این مطلب را بخوانید...

" اگر قصد سفارش وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال یا صرافی را دارید این مطلب را بخوانید... "

 شرکت توسان فناوری پارس با کادری مجرب از برنامه نویسان حرفه ای اقدام به طراحی و تولید نرم افزار تحت وب صرافی آنلاین ارز دیجیتال نموده است و اگر چه به زعم خیلی ها این جمله کاربرد تبلیغاتی داشته و صحت ندارد اما ما با افتخار می گوییم که در حوزه طراحی وبسایت صرافی آنلاین جزو اولین ها هستیم و در این زمینه  تا سال 2020  پنج سال سابقه درخشان داریم.

اسکریپت صرافی آنلاین

متاسفانه واژه اسکریپت در فرهنگ لغات ما بسیار بد جا افتاده است. بسیاری فکر می کنند اسکریپت یعنی نرم افزاری که از سایت خارجی دانلود شده سپس نال شده، ادیت شده و با قیمت ارزان یا رایگان در اختیار وبمسترها قرار داده می شود، متاسفانه این درک از کلمه اسکریپت بین وبمسترها هم رایج است ! البته یکی از دلایل آن استفاده غلط و ترویج این کلمه حتی در نامگذاری دامنه هاست. 

به طور کلی اسکریپت فایل‌هایی از زبان‌های برنامه‌نویسی هستند که کار خاصی را بر روی سایت و یا سرور انجام می‌دهند ولی به گستردگی cms نبوده و برای یک کاربرد مشخص و محدود استفاده می‌شوند.

script در کل هیچ فایل با ساختار متفاوتی نیست و بهتر بگوییم یک لفظ برای دسته بندی کردن فایل های برنامه نویسی است، به طور کلی استفاده از اسکریپت در دو دسته تحت وب و سیستم های شخصی تحت برنامه های اجرایی می باشد.

سفارشی سازی یا شخصی سازی

نرم افزار اکسچنجراپ توسط برنامه نویسان شرکت توسان فناوری پارس از پایه و تحت زبان قدرتمند PHP نوشته شده و ظرف 5 سال توسعه داده شده است و هم اکنون نسخه 2 آن منتشر شده است، در ابتدای سفارش ما برای شما دموی کامل از داشبورد مدیریت و همینطور کاربر ارسال می کنیم و حتی کدهای نوشته شده را به خریدار یا کارشناس خریدار نشان می دهیم تا از بابت اصیل بودن، تمیز بودن و در چهارچوب بودن کدها اطمینان حاصل فرمایید.  می توان گفت 99درصد کار اجرا شده و آماده پیاده سازی روی سرور شماست مگر اینکه درخواست سفارشی سازی داشته باشید به طور مثال تغییر و طراحی قالب HomePage یا افزودن چند منو در داشبورد مدیریت یا تغییر رنگ داشبورد، تغییر صفحه لاگین و غیره، که این جزء 1 درصد دیگر بوده که تماما توسط شرکت ما در کمترین زمان انجام می پذیرد.

نرم افزاری که طراحی شده با توجه به تجربه چندین ساله ما و همچنین نظرات مشتریان عزیز ما بهبود و توسعه یافته و در طراحی آن سعی شده تمامی نیازهای یک صراف را برطرف سازد، که می توانید در دموی نرم افزار مشاهده فرمایید با این حال ممکن است فردی برخی امکانات را نخواهد یا امکانات دیگری درخواست کند ! همانطور که قبلا گفته شد 99 درصد کار انجام شده و جای نگرانی نیست، ما این شخصی سازی ها را به سرعت برای شما انجام می دهیم.

لایسنس و کدگذاری 

خریداران عمدتا این سوال را مطرح می نمایند  که نرم افزاری که خریداری می کنیم نباید به صورت کدگذاری شده تحویل داده شود ! اگر ما بخواهیم تغییراتی اعمال کنیم چه ؟ 

پشتیبانی 24 ساعته ما جوابگوی نیازهای شماست و هر تغییری که درخواست دهید در کمترین زمان ممکن توسط شرکت صورت می پذیرد، که بهترین و اصولی ترین راهکار ممکن است چرا که ما بر آنچه که نوشته ایم واقفیم، همچنین این کار امنیت سایت شما را حفظ نموده و مانع از پخش شدن، دستکاری کردن کدها و یا خراب شدن سایت شما می شود

حقوق مالکیت فکری به مفهوم اعم به حقوقی اشاره می‌کند که به خالق یا پدیدآورنده یک اثر تحت شرایطی اعطا می‌شود. این اثر برآیند قوه خلاقانه یک انسان است. این اثر می‌تواند صنعتی، علمی، ادبی یا هنری باشد که به شکل یک اختراع، نوشته، نام تجاری، برنامه کامپیوتری و... درمی‌آید. هدف حقوق مالکیت فکری اعطای اختیارات مشخصی به خالق یا پدیدآورنده اثر است و ویژگی بازدارندگی نیز دارد. به این ترتیب که نظام‌های حقوقی با اعطای حق مالکیت فکری، ناقضان آن را مجازات می‌کنند.
ممکن است تصور شود حق مالکیت، اندیشه پیچیده‌ای نیست و نظام‌های حقوقی به سادگی آن را پذیرفته‌اند؛ اما باید خاطر نشان کنیم حق مالکیت به هیچ وجه تصور ساده‌ای نیست. مالکیت به وسیله قانون ایجاد می‌شود. به عبارت دیگر، قانون تعیین می‌کند چه چیزی می‌تواند یا نمی‌تواند به تملک اشخاص درآید، چطور ممکن است تصرف شود و به دیگری انتقال یابد. همچنین قانون انواع دیگر حق مالکیت را ایجاد و تعریف می‌کند. نرم‌افزار از جمله پدیده‌هایی است که مباحث زیادی درباره حق مالکیت نسبت به آن و نحوه حمایت از حقوق مالیکت فکری آن طرح شده است. برای نمونه در ایالات متحده آمریکا مباحث بسیاری درباره حق مالکیت نرم‌افزار در مقایسه با اختراعات دیگر طرح شده بود.
به نظر می‌رسد پیش‌شرط عرضه عمومی نرم‌افزار و رونق بازار نرم‌افزار، حمایت از حقوق پدیدآورنده یا مالک نرم‌افزار است؛ زیرا نرم‌افزار ماهیتا پس از ایجاد نمی‌تواند منبع کمیابی باشد و ذاتا نمی‌توان از تکثیر غیرقانونی آن جلوگیری کرد. به این ترتیب نرم‌افزار اغلب در معرض ریسک کپی‌های غیرقانونی و فروش نرفتن نسخه‌های اصل آن قرار دارد.

همچنین بر اساس ماده ۱  ‌قانون حمایت از حقوق پدید‌آورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای، حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره‌برداری مادی و معنوی از نرم‌افزار رایانه‌ای متعلق به پدید‌آورنده آن است. نحوه تدوین و ارائه داده‌ها در‌محیط قابل پردازش رایانه‌ای نیز مشمول احکام نرم‌افزار خواهد بود. مدت اعتبار حقوق مادی ۳۰ سال از تاریخ پدید آوردن نرم‌افزار و مدت اعتبار حقوق‌ معنوی نامحدود است. پس با توجه به ماده فوق، اصل آن است که هر کس نرم‌افزاری را تولید نماید مالک آن بوده و تمامی حقوق مادی و معنوی مرتبط با آن، علامت و نشان ویژه معرف نرم‌افزار، همه و همه متعلق به پدید‌آورنده خواهد بود.

 با توجه به وضعیت قانون کپی رایت در کشور ما،  که خود بدان واقف هستید، بهترین تصمیم قطعا کدگذاری و ارائه لایسنس برای نرم افزار می باشد.

امیدوارم به خواندن متن فوق تصمیم ما را درک نموده و به آن احترام بگذارید، طبیعتا شما هم دوست ندارید زحمات 5 ساله ما توسط فرد یا افرادی سودجو به هدر برود.

 

 

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید