قوانین استفاده از سیستم صرافی آنلاین اکسچنجراپ

قوانین، شرایط و حریم خصوصی استفاده از سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال

" قوانین، شرایط و حریم خصوصی استفاده از سیستم خرید و فروش ارز دیجیتال "

 1. کپی رایت اکسچنجر اپ در پایین تمامی صفحات سایت، بلاگ و مدیریت نمایش داده می شود.

 2. نرم افزار روی سرور مجازی یا اختصاصی از سرویس دهنده هایی به غیر از اکسچنجراپ نصب خواهد شد

 3. نرم افزار به هیچ عنوان روی سرویس های میزبانی اشتراکی نصب نخواهد شد و اگر خریداراقدام به تغییر سرور مجازی یا اختصاصی خود به هاست اشتراکی نماید مطابق با قرارداد عمل خواهد شد.
 4. نرم افزار کاملا متن باز بوده به غیر از مواردی که مربوط به لایسنس نرم افزار می باشد
 5. خریداربه هیچ عنوان حق انتشار سورس های برنامه به صورت کلی یا جزئی را به شخص ثالت و غیره ندارد.
 6. پشتیبانی نرم افزار صرافی آنلاین ارز دیجیتال فقط مطابق با بسته های اعلام شده در پرتال مشتریان انجام خواهد شد - شامل 3 بسته پشتیبانی - بسته رایگان، بسته ویژه و بسته همراه

 7. هزینه نصب مجدد برابر با 20٪ از هزینه روز نرم افزار است.

 8. اپدیت سیستم فقط شامل رفع باگ ها و اپدیت نرم افزاری سیستم است و تغییرات اختصاصی روی سیستم با هزینه جدا و با تایید تیم فنی انجام خواهد شد. زمان انجام بسته به نوع تغییر و همچنین زمان آزاد تیم متغیر خواهد بود.

 9. با توجه به تغییر قوانین دولتی، اکسچنجر اپ هرگونه مسئولیتی در قبال ارزهای استفاده شده در سایت و کیف پول ها را اعم از رسمی و غیر رسمی از خود سلب می کند.

 10. اکسچنجراپ هرگونه مسئولیتی در قبال ارز های استفاده شده در سایت،سود یا زیان،سو استفاده یا هک شدن را از خود سلب میکند

 11. تنها راه پشتیبانی و خرید و فروش و صدور فاکتور ما سیستم پشتیبانی آنلاین اسراروب(my.asrarweb.net) است ، شماره تماس تنها برای خریدارانی که بسته پشتیبانی همراه را دارند و یا به منظور سوالات قبل از خرید است.

 12. چنانچه اطلاعات سایت و وب سرویس ها توسط مدیر سایت به شخص دیگری داده شود اکسچنجر اپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت قبول نمی کند.

 13. با توجه به اینکه نرم افزار متن باز ارائه می شود و امکانات و نسخه نمایشی در سایت قابل مشاهده کامل است لذا امکان عودت وجه بعد از پرداخت و نصب به هیچ عنوان وجود ندارد.

 14. اکسچنجر در هر زمان می تواند در متن این قوانین تغییرات لازم را اعمال نماید ، این وظیفه خریدار است تا با بررسی این صفحه از قوانین جدید مطلع شود.

 15. خرید و واریز هزینه برای استفاده از سیستم ما به منزله قبول تمامی موارد فوق است و کاربر پس از خرید نمی تواند مدعی عدم اطلاع از شرایط شده و درخواست عودت وجه داشته باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید