مدیریت وبلاگ وبسایت صرافی آنلاین

با بخش وبلاگ وبسایت صرافی می توانید بلاگ، صفحات و اخبار ایجاد نموده و سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجوی وبسایت خود را ارتقا دهید

" با بخش وبلاگ وبسایت صرافی می توانید بلاگ، صفحات و اخبار ایجاد نموده و سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجوی وبسایت خود را ارتقا دهید "

بلاگ جزو اساسی یک کسب و کار و یک وبسایت است به خصوص وبسایت صرافی آنلاین که می تواند بی نهایت پست در حوزه دنیای کریپتوکارنسی ها درج نماید و از این طریق مخاطبین خود را افزایش داده و سئو سایت را حرفه ای ارتقا دهد. نرم افزار تحت وب صرافی آنلاین اکسچنجراپ این امکان را به صورت رایگان در نسخه پایه قرار داده که می توانید از آن بهرمند شوید:

ساخت صفحات سایت

صفحات در طراحی وبسایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال به صورت کاملا داینامیک بوده و از مدیریت قابل تنظیم است. ایجاد صفحه جدید با ادیتور پیشرفته و با قابلیت تنظیم متاتگ های موثر در سئو از قابلیت های ایجاد صفحه است.

صفحات ایجاد شده در وبسایت صرافی رمزارز، می تواند در منو و یا سایر بخش های وبسایت نمایش داده شوند که این امر برعهده نویسنده یا مدیرصرافی است. همچنین صفحات از قبل ساخته شده نیز در ذیل همین صفحه نمایش داده می شود که می توانید آن ها را ویرایش یا حذف نمایید و یا جهت نمایش عمومی فعال یا غیرفعال نمایید.

مدیریت اخبار صرافی

هر وبسایتی اخبار مخصوص به خودش را دارد، در وبسایت صرافی آنلاین نیز اخبار بسیار حائز اهمیت است و کاربران را از اخبار مربوط به کسب و کار شما آگاه می سازد به طور مثال "بروزرسانی وبسایت صرافی از ساعت 12 الی 14 و قطع بودن خدمات" یا "افزایش درصد کمیسیون برای سیستم همکاری در فروش". اخباری از این دست قبیل می تواند به صورت اعلانات نیز برای کاربران فرستاده شود و در حرفه ای بودن کسب و کار شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

مدیریت محتوا وبسایت صرافی آنلاین

تصویر 1: نحوه نمایش اخبار به صورت اعلانات در پنل کاربری صرافی آنلاین

اخبار نیز توسط ادیتور پیشرفته قابل ویرایش است و قابلیت حذف، فعال یا غیرفعال نمودن نمایش را نیز دارد. دقت نمایید که مدیریت اخبار منظور اخبار مربوط به خود وبسایت صرافی است و اگر می خواهید اخبار یا مطالب حوزه ارزهای دیجیتال را درج کنید تا کاربران صرافی از آن بهرمند شوند می بایست آن را در بخش بعدی یعنی مدیریت وبلاگ اضافه کنید.

مدیریت بلاگ صرافی

این بخش دقیقا مانند بخش های قبلی شامل ادیتور پیشرفته بوده و پست های قبلی قابل مشاهده و ویرایش در پنل ادمین صرافی است. اخبار و مطالب حوزه کریپتوکارنسی ها را می توانید در این بخش بگذارید. پس از درج مطلب چنانچه صفحه اصلی سایت صرافی قسمت بلاگ برای نمایش چند مطلب آخر داشته باشد در آن قسمت نمایش داده می شود. همچنین در منو(صفحه) مخصوص بلاگ  نیز تمامی مطالب درج شده توسط نویسنده در وبسایت در معرض دید بازدیدکنندگان وبسایت قرار می گیرد.

طراحی وبسایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

 

وبلاگ صرافی آنلاین ارز دیجیتال

تصویر 2: نحوه نمایش 3 پست آخر در بلاگ وبسایت صرافی آنلاین یکی از نمونه کارها

درباره سایت صرافی

این بخش جدا از صفحه درباره ما بوده و در واقع متن کوتاه و مختصری از صرافی آنلاین بوده که در فوتر و معمولا در زیر لوگو نمایش داده می شود. 

تماس و ارتباط با وبسایت صرافی 

این بخش نیز مانند درباره ما از صفحه جدا بوده و اطلاعات تماس در فوتر را ویرایش می نماید اطلاعاتی از قبیل آدرس، تلفن، شماره همراه، ایمیل و ....

 

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید