والت هوشمند صرافی آنلاین ارز دیجیتال

قابلیت معامله اتوماتیک ارزهای دیجیتال با قابلیت نگه داری تتر بجای موجود کردن تمامی ارزها

" قابلیت معامله اتوماتیک ارزهای دیجیتال با قابلیت نگه داری تتر بجای موجود کردن تمامی ارزها "

قابلیت معامله اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک کلیه ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی ها با قابلیت نگه داری تتر بجای موجود کردن تمامی ارزها، به این صورت که تتر شما بلافاصله پس از خرید ارز توسط کاربر، در صرافی های بین المللی با پایین ترین نرخ خریداری و تبدیل می گردد و به آدرس کاربر منتقل می شود
والت هوشمند صرافی آنلاین ارز دیجیتال

والت هوشمند:

والت هوشمند این امکان را می دهد تا با متصل شدن به صرافی بزرگ بین المللی از خرید و فروش خودکار و تمامی امکانات صرافی های بین المللی بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که با متصل شدن به صرافی های بین المللی امکان پشتیبانی از تمامی ارزهای آن میسر می شود.

تنها لازمه ی کار با والت هوشمند متصل کردن API  صرافی های بین المللی به سایت و نگه داری ارز تتر به عنوان پشتوانه در حساب صرافی های شما است.

در این نرم افزار قیمت دلاری ارزها از بزرگ ترین صرافی های بین المللی دریافت می شود و قیمت تومانی تتر هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک از  سایت های داخلی دریافت می شود که قابلیت اضافه یا کم کردن و تنظیم حاشیه سود خرید را دارد.

در لحظه ی خرید یک رمز ارز این تتر در بازار های صرافی های بین المللی معامله شده و تبدیل به ارز مقصد می گردد  از این رو صراف در نوسانات ارز مقصد دچار ضرر نمی شود.

نحوه کارکردسیستم:

عملکرد این سیستم به این صورت است که کاربر یا از شما تتر خریداری می کند یا معادل موجودی تتر شما سایر ارزهای دیجیتال را خریداری می کند. سیستم پس از تایید خرید ریالی و موفق کاربر به طور خودکار و بلافاصله تتر شمارا تبدیل به ارز درخواستی کاربر میکند و به کیف پولش ارسال می کند.

لازم به ذکر است تمامی این فرآیند اتوماتیک و زیر1 دقیقه انجام می شود هرچند به انتخاب مدیریت می تواند نیمه اتومات یا کلا دستی هم باشد.

 

راه اندازی صرافی آنلاین بیش از پیش راحت تر شده است، طراحی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال خود را به ما بسپارید

برای مشاهده دیگر امکانات و تعرفه ها کلیک کنید

 

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید