پشتیبانی از شبکه های ارز دیجیتال

دردنیای ارزهای دیجیتال شبکه ها و بلاکچین های مختلفی برای ارزها وجود دارد.

" دردنیای ارزهای دیجیتال شبکه ها و بلاکچین های مختلفی برای ارزها وجود دارد. "

در دنیای ارز های دیجیتال شبکه ها و بلاکچین های مختلفی برای ارز ها وجود دارد. برای مثال ارز دیجیتال بیت کوین شبکه و بلاکچین اختصاصی خود را دارد که به نام Bitcoin Core نیز نامید میشود با این حال این ارز در شبکه های دیگر مانند ERC20 یا BEP2 نیز قابل انتقال است.

 

پشتیبانی ازشبکه های ارزدیجیتال

همچنین این مورد برای چندین ارز دیجیتال دیگر نیز صدق میکند و بیش از 20 ارز دیجیتال در جهان از شبکه اختصاصی خود بهره میبرند .  

 شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه ما بیش از 2000 ارز دیجیتال را پشتیبانی میکنیم؟

بهتر است بدانید کلیه ی این ارزها  شبکه اختصاصی خود را ندارند اما یک نوع قرارداد بر بستر ارز های دیجیتال دارای شبکه اختصاصی هستند. برای مثال ارز Shiba که روی بلاکچین اتریوم فعال است. به این نوع ارزها توکن نیز گفته می شود.

در بعضی از ولت ها و مارکت ها امکان خرید ارز دیجیتال بر چندین شبکه وجود دارد .به طور مثال شما امکان خرید ارز Cardano را روی شبکه اصلی خود و همچنین شبکه BNB و BSC می توانید داشته باشید.

در ماژول شبکه های اکسچنجراپ نیز امکان خرید ارز های دیجیتال بر بستر ها و شبکه های مختلف فراهم شده است و شما میتوانید با استفاده از این ماژول هر ارزی را در شبکه های مختلف خرید و در کیف پول خود دریافت کنید.

 

برای مشاهده سایر امکانات کلیک کنید

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید