گزارش فعالیت کارمندان در صرافی آنلاین

قابلیت رهگیری و گزارش گیری فعالیت کارمندان صرافی آنلاین ارز دیجیتال به تفکیک تاریخ و زمان و نوع فعالیت

" قابلیت رهگیری و گزارش گیری فعالیت کارمندان صرافی آنلاین ارز دیجیتال به تفکیک تاریخ و زمان و نوع فعالیت "

قابلیت ایجاد کارمند و مدیران به صورت نامحدود یکی از قابلیت های برجسته صرافی آنلاین ارز دیجیتال است با این حال مدیریت کارمندان صرافی و بررسی فعالیت های آنان نیز حائز اهمیت است.

 

نمایش گزارش ورود به صفحات

در این بخش به سوپر ادمین یا مدیرکل صرافی گزارشی جامع اطلاعاتی از قبیل کدام کارمند، با چه آی پی، در چه تاریخی و در چه ساعتی وارد چه صفحه ای شده است ارائه می شود.

قابلیت جستجو بر اساس هر کدام از اطلاعات یاد شده در بالا نیز وجود دارد 

گزارش عملیات کارمندان صرافی

در یک صرافی ارز دیجیتال عملیات مختلفی وجود دارد که مدیرکل ممکن است به کارمندانش دسترسی دهد و یا خودش آن ها را انجام دهد. عملیاتی مانند تایید فروش، پاسخ به تیکت، تغییر وضعیت سفارشات خرید و فروش، تایید برداشت وجه و تسویه به کاربران از جمله این عملیات هستند.

چنانچه هر یک از کارمندان صرافی در این عملیات مشارکت نمایند، لاگ آن ها ذخیره شده و به صورت گزارشی جامع و دقیق به مدیرکل صرافی ارائه می شود که چه کارمندی در چه تاریخی و با چه آدرس آی پی با چه مرورگر و سیستم عاملی وارد چه صفحه ای شده و در آن صفحه چه عملیاتی را انجام داده است.

 

صرافی آنلاین ارز دیجیتال خود را راه اندازی کنید

 

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات افزوده

اکسچنجراپ به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته فعال، خدمات افزوده و ارزشمندی را در اختیار صرافان قرار می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر به تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند...

مشاوره و سفارش آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل فرمایید