اکسچنجراپ - سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان

در این بخش میتوانید پاسخ برخی از سوالات های خود در مورد نحوه کارکرد سرویس های ما را پیدا کنید

در اکسچنجر اپ دو پلتفرم خرید فروش ارز دیجیتال بین مدیران و کاربران (OTC) و نرم افزار معاملاتی و مارکت ارز دیجیتال (P2P Market) وجود دارد که شما میتوانید با توجه به نیاز های خود یکی از این سرویس ها را تهیه کنید .البته نرم افزار P2P ما قابلیت های پلتفرم OTC را نیز در خود دارد.

این سیستم سازوکار پیشرفته و در عین حال ساده و کاربرپسند را دارد به نحوی که کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت اقدام به خرید و فروش ارز به صورت کاملا اتوماتیک می نماید.در این پلتفرم خرید وفروش ارز دیجیتال بین کاربران و مدیر سایت به صورت خودکار انجام میشود. .

در این پلتفرم امکان معمالات اسپات (Stop limit - Market - Limit) و Swap وجود دارد و این پلتفرم به صورت کاملا فول نود پیاده سازی شده است .به گونه ای که سایت بدون هیچ وابستگی به صرافی های خارجی به شبکه های بلاکچین ارز های مختلف نظیر Bitcoin - ETH - Binance Smart Chain متصل است.

وقتی صحبت از نصب فول نود ها در شبکه بلاکچین میشود یعنی ما بلاکچین و ساختار و نود اصلی ارز دیجیتال مربوطه را روی سرور خود شما نصب میکنیم و شما مستقیما به شبکه آن ارز دیجیتال متصل هستید.برای مثال برای ارز دیجیتال بیت کوین مستقیما Bitcoin Core روی سرور شما نصب میشود و بدون واسطه شما میتوانید از خدمات این بلاکچین استفاده کنید.

استفاده مستقیم از نود های بلاکچین مزیت های زیر را دارد :

  • امنیت بالا و دارایی شما به دلیل اتصال مستقیم به هسته اصلی ارز مورد نظر
  • عدم نگرانی از مشکلات تحریم صرافی های خارجی
  • امکان ارائه آدرس ولت اختصاصی برای هر کاربر به صورت نامحدود
  • امکان اضافه کردن تمامی توکن های شبکه های مختلف در ۱۰ ثانیه

پلتفرم OTC اکسچنجراپ از ارز های زیر پشتیبانی میکند :

  • ارز های Webmoney - Perfect Money - Perfect Money Voucher - Evoucher به صورت اتوماتیک
  • کلیه ارز های سایت بایننس نظیر بیت کوین ، لایت کوین ، تتر ، اتریوم ، دوج کوین و تمامی ارز های موجودی در بازار بایننس که بر بستر تتر ترید میشوند
  • ارز های دستی : شما میتوانید بی نهایت ارز دستی با نام های دلخواه برای خرید و فروش در سیستم ایجاد کنید مثل Bitcoin , Paypal و ...

بله . تمامی پلتفرم های ما به صورت متن باز برای شما نصب میشوند و شما امکان شخصی سازی را نیز دارید.

در تمامی پلتفرم های اکسچنجراپ امکان استفاده از وب سرویس های استعلام های بانکی و ثبت احوال و همینطور استعلام تصویری و بایومتریک کاربران با استفاده از دوربین موبایل و یا وبکم کاربر وجود دارد.

بله . پلتفرم ما بیش از ۸ سال هست که در حال توسعه هست و با نیاز های کاربران اپدیت شده است و در امادگی پشتیبانی از حجم بالایی از درخواست ها با استفاده از سرویس ها و تکنولوژی های مختلف دارد.همچنین در صورت نیاز صرافی شما به حجم بالاتر از درخواست ها ما میتوانیم راهکار های مناسب را در زمینه های Devops و High availability نظیر استفاده از Load Balancer و Replication به شما ارائه کنیم تا بدون مشکل به کسب وکار خود ادامه دهید.